Os 8853 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.47 | 1A | |||
Srbsko | 17.51 | 17.52 | |||
Karlštejn | 17.55 | 17.55 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.59 | 17.59 | 1/4 | ||
Řevnice | 18.02 | 18.03 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 18.06 | 18.07 | 1/3 | ||
Všenory | 18.09 | 18.10 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.12 | 18.13 | |||
Černošice | 18.15 | 18.16 | |||
Praha-Radotín | 18.20 | 18.21 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.24 | 18.24 | |||
Praha-Smíchov | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.38 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci