Os 8852 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.49 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 17.56 | 17.57 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.02 | 18.02 | |||
Praha-Radotín | 18.05 | 18.05 | 2 | ||
Černošice | 18.10 | 18.10 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.12 | 18.13 | |||
Všenory | 18.15 | 18.16 | |||
Dobřichovice | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Řevnice | 18.21 | 18.22 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.25 | 18.25 | 2 | ||
Karlštejn | 18.29 | 18.30 | 1/2 | ||
Srbsko | 18.33 | 18.34 | |||
Beroun | 18.39 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci