Os 7904 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.58 | 2 | |||
Králův Dvůr | 9.02 | 9.02 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 9.04 | 9.04 | |||
Zdice | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Libomyšl | 9.14 | 9.14 | |||
Lochovice | 9.18 | 9.21 | 2 | ||
Rejkovice | 9.26 | 9.26 | |||
Jince | 9.30 | 9.32 | 3 | ||
Bratkovice | 9.39 | 9.40 | 1 | ||
Příbram | 9.46 | 9.48 | 3 | ||
Milín | 9.55 | 9.59 | 3 | ||
Ostrov u Tochovic | 10.02 | 10.02 | |||
Tochovice | 10.06 | 10.07 | 2 | ||
Březnice | 10.13 | 10.18 | 1/3 | ||
Dobrá Voda u Březnice | 10.21 | 10.21 | |||
Myslín | 10.25 | 10.25 | |||
Mirovice | 10.28 | 10.30 | 3 | ||
Horní Nerestce | 10.33 | 10.33 | |||
Čimelice | 10.37 | 10.38 | 2 | ||
Smetanova Lhota | 10.41 | 10.41 | |||
Dolní Ostrovec | 10.46 | 10.46 | |||
Vráž u Písku | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Čížová | 10.56 | 10.59 | 2 | ||
Písek-Dobešice | 11.02 | 11.02 | |||
Písek zastávka | 11.05 | 11.05 | |||
Písek | 11.08 | 11.09 | 4 | ||
Putim | 11.14 | 11.14 | 3 | ||
Heřmaň | 11.17 | 11.17 | |||
Protivín | 11.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci