Os 7826 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.25 | 2 | |||
Králův Dvůr | 18.28 | 18.29 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 18.31 | 18.31 | |||
Zdice | 18.35 | 18.35 | 3 | ||
Stašov | 18.38 | 18.39 | |||
Praskolesy | 18.41 | 18.42 | |||
Hořovice | 18.45 | 18.45 | 2 | ||
Cerhovice | 18.49 | 18.50 | |||
Kařez | 18.54 | 18.55 | |||
Kařízek | 18.58 | 18.58 | 2/1 | ||
Mýto | 19.01 | 19.01 | |||
Holoubkov | 19.04 | 19.04 | 1/1 | ||
Svojkovice | 19.07 | 19.08 | |||
Rokycany | 19.12 | 19.14 | 2 | ||
Klabava | 19.17 | 19.18 | |||
Ejpovice | 19.20 | 19.20 | 2 | ||
Dýšina-Horomyslice | 19.23 | 19.23 | |||
Chrást u Plzně | 19.26 | 19.29 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 19.37 | 19.37 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 19.42 | 2v |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci