Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.15 | 2v | |||
Plzeň-Doubravka | 16.19 | 16.20 | |||
Chrást u Plzně | 16.28 | 16.29 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 16.31 | 16.31 | |||
Ejpovice | 16.34 | 16.34 | 1 | ||
Klabava | 16.37 | 16.37 | |||
Rokycany | 16.40 | 16.42 | 3 | ||
Svojkovice | 16.46 | 16.47 | |||
Holoubkov | 16.50 | 16.50 | 2 | ||
Mýto | 16.53 | 16.53 | |||
Kařízek | 16.56 | 16.56 | 2 | ||
Kařez | 16.59 | 16.59 | |||
Cerhovice | 17.03 | 17.04 | |||
Hořovice | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Praskolesy | 17.12 | 17.13 | |||
Stašov | 17.15 | 17.16 | |||
Zdice | 17.19 | 17.19 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 17.22 | 17.22 | |||
Králův Dvůr | 17.24 | 17.25 | |||
Beroun | 17.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci