Os 7801 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.15 | 2v | |||
Plzeň-Doubravka | 6.19 | 6.20 | |||
Chrást u Plzně | 6.28 | 6.29 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 6.31 | 6.31 | |||
Ejpovice | 6.34 | 6.34 | 1 | ||
Klabava | 6.37 | 6.37 | |||
Rokycany | 6.40 | 6.42 | 3 | ||
Svojkovice | 6.46 | 6.47 | |||
Holoubkov | 6.50 | 6.50 | 2 | ||
Mýto | 6.53 | 6.53 | |||
Kařízek | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Kařez | 6.59 | 6.59 | |||
Cerhovice | 7.03 | 7.04 | |||
Hořovice | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Praskolesy | 7.12 | 7.13 | |||
Stašov | 7.15 | 7.16 | |||
Zdice | 7.19 | 7.19 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 7.22 | 7.22 | |||
Králův Dvůr | 7.24 | 7.25 | |||
Beroun | 7.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci