Os 7739 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 22.49 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 22.51 | 22.52 | 2 | ||
Hýskov | 22.57 | 22.57 | 2 | ||
Nižbor | 23.02 | 23.02 | 2 | ||
Žloukovice | 23.06 | 23.06 | |||
Račice nad Berounkou | 23.10 | 23.10 | |||
Zbečno | 23.13 | 23.13 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 23.17 | 23.17 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 23.22 | 23.23 | 2 | ||
Křivoklát | 23.26 | 23.26 | |||
Městečko u Křivoklátu | 23.28 | 23.28 | |||
Pustověty | 23.32 | 23.32 | |||
Lašovice | 23.35 | 23.36 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 23.39 | 23.39 | |||
Rakovník | 23.44 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci