Os 7738 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 22.40 | 4 | |||
Chlum u Rakovníka | 22.44 | 22.44 | |||
Lašovice | 22.47 | 22.48 | 2 | ||
Pustověty | 22.51 | 22.51 | |||
Městečko u Křivoklátu | 22.55 | 22.55 | |||
Křivoklát | 22.57 | 22.57 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 23.00 | 23.01 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 23.06 | 23.06 | |||
Zbečno | 23.10 | 23.15 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 23.18 | 23.18 | |||
Žloukovice | 23.21 | 23.21 | |||
Nižbor | 23.25 | 23.25 | 2 | ||
Hýskov | 23.30 | 23.30 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 23.35 | 23.36 | 2 | ||
Beroun | 23.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci