Os 7235 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 6.30 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 6.34 | 6.34 | |||
Svržno | 6.37 | 6.37 | |||
Hostouň | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
Mutěnín | 6.43 | 6.43 | |||
Poběžovice | 6.51 | 6.55 | 3 | ||
Vlkanov | 7.00 | 7.00 | |||
Nový Kramolín | 7.03 | 7.03 | |||
Postřekov | 7.07 | 7.07 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Trhanov | 7.15 | 7.15 | |||
Pila | 7.18 | 7.18 | |||
Havlovice | 7.21 | 7.21 | |||
Domažlice město | 7.26 | 7.27 | |||
Domažlice | 7.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci