Os 7233 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 5.05 | 2 | |||
Újezd Svatého Kříže | 5.08 | 5.08 | |||
Svržno | 5.11 | 5.11 | |||
Hostouň | 5.14 | 5.14 | 2 | ||
Mutěnín | 5.17 | 5.17 | |||
Poběžovice | 5.24 | 5.27 | 3 | ||
Vlkanov | 5.33 | 5.33 | |||
Nový Kramolín | 5.35 | 5.35 | |||
Postřekov | 5.38 | 5.38 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 5.41 | 5.42 | 2 | ||
Trhanov | 5.46 | 5.46 | |||
Pila | 5.49 | 5.49 | |||
Havlovice | 5.51 | 5.51 | |||
Domažlice město | 5.56 | 5.57 | |||
Domažlice | 6.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci