Os 7207 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 15.14 | 1 | |||
Lom u Tachova | 15.24 | 15.24 | |||
Tachov | 15.31 | 15.34 | 3 | ||
Tachov zastávka | 15.39 | 15.39 | |||
Malý Rapotín | 15.41 | 15.41 | |||
Staré Sedliště | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Doly | 15.55 | 15.55 | |||
Bor | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Bor zastávka | 16.05 | 16.05 | |||
Stráž u Tachova | 16.10 | 16.11 | 2 | ||
Borek u Tachova | 16.16 | 16.16 | |||
Dubec | 16.20 | 16.20 | |||
Třemešné pod Přimdou | 16.24 | 16.25 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 16.32 | 16.33 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.35 | 16.36 | 3 | ||
Újezd Svatého Kříže | 16.40 | 16.40 | |||
Svržno | 16.43 | 16.43 | |||
Hostouň | 16.46 | 16.46 | 2 | ||
Mutěnín | 16.49 | 16.49 | |||
Poběžovice | 16.56 | 17.03 | 3 | ||
Vlkanov | 17.08 | 17.08 | |||
Nový Kramolín | 17.10 | 17.10 | |||
Postřekov | 17.14 | 17.14 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Trhanov | 17.22 | 17.22 | |||
Pila | 17.25 | 17.25 | |||
Havlovice | 17.27 | 17.27 | |||
Domažlice město | 17.33 | 17.34 | |||
Domažlice | 17.36 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci