Os 7203 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 11.09 | 1 | |||
Lom u Tachova | 11.19 | 11.19 | |||
Tachov-Bíletín | 11.23 | 11.23 | |||
Tachov | 11.27 | 11.35 | 2 | ||
Tachov zastávka | 11.40 | 11.40 | |||
Malý Rapotín | 11.42 | 11.42 | |||
Pernolec | 11.46 | 11.46 | |||
Staré Sedliště | 11.53 | 11.53 | 3 | ||
Doly | 11.57 | 11.57 | |||
Bor | 12.01 | 12.02 | 2 | ||
Bor zastávka | 12.07 | 12.07 | |||
Stráž u Tachova | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Borek u Tachova | 12.17 | 12.17 | |||
Dubec | 12.22 | 12.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 12.25 | 12.26 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 12.33 | 12.34 | |||
Bělá nad Radbuzou | 12.36 | 12.37 | 2 | ||
Újezd Svatého Kříže | 12.41 | 12.41 | |||
Svržno | 12.44 | 12.44 | |||
Hostouň | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Mutěnín | 12.50 | 12.50 | |||
Poběžovice | 12.57 | 13.00 | 3 | ||
Vlkanov | 13.06 | 13.06 | |||
Nový Kramolín | 13.08 | 13.08 | |||
Postřekov | 13.12 | 13.12 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Trhanov | 13.20 | 13.20 | |||
Pila | 13.23 | 13.23 | |||
Havlovice | 13.26 | 13.26 | |||
Domažlice město | 13.31 | 13.31 | |||
Domažlice | 13.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci