Os 6618 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 22.51 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 22.57 | 22.57 | |||
Ostašov | 23.00 | 23.00 | |||
Karlov pod Ještědem | 23.03 | 23.03 | |||
Kryštofovo Údolí | 23.07 | 23.07 | |||
Novina | 23.09 | 23.09 | |||
Křižany | 23.12 | 23.12 | 2 | ||
Zdislava | 23.17 | 23.17 | |||
Rynoltice | 23.22 | 23.22 | |||
Lvová | 23.26 | 23.26 | |||
Jablonné v Podještědí | 23.29 | 23.30 | 2 | ||
Velký Valtinov | 23.34 | 23.34 | |||
Brniště | 23.37 | 23.38 | 2 | ||
Mimoň | 23.44 | 23.45 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 23.52 | 23.52 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci