Os 28413 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 14.06 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 14.10 | 14.10 | |||
Bežerovice | 14.14 | 14.14 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 14.24 | 14.24 | |||
Všechlapy | 14.27 | 14.27 | |||
Třebelice | 14.29 | 14.29 | |||
Čenkov u Malšic | 14.32 | 14.32 | |||
Malšice | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Libějice | 14.40 | 14.40 | |||
Slapy | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Horky u Tábora | 14.45 | 14.45 | |||
Tábor | 14.54 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci