Sp 1999 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.26 | 3 | |||
Děčín východ | 5.29 | 5.30 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 5.33 | 5.33 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.39 | 5.40 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Žandov | 5.51 | 5.51 | |||
Horní Police | 5.53 | 5.53 | 2 | ||
Stružnice | 5.57 | 5.58 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 6.04 | 6.04 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.08 | 6.10 | 1/2 | ||
Zákupy-Božíkov | 6.19 | 6.19 | |||
Mimoň | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 6.30 | 6.30 | |||
Brniště | 6.34 | 6.35 | 2 | ||
Velký Valtinov | 6.38 | 6.38 | |||
Jablonné v Podještědí | 6.42 | 6.43 | 2 | ||
Rynoltice | 6.50 | 6.59 | 1 | ||
Zdislava | 7.04 | 7.04 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 7.22 | 7.22 | 3 | ||
Liberec | 7.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci