Os 19916 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 17.25 | 3A | |||
Praha-Hlubočepy | 17.29 | 17.29 | |||
Praha-Holyně | 17.33 | 17.33 | |||
Praha-Řeporyje | 17.38 | 17.38 | 2 | ||
Zbuzany | 17.41 | 17.41 | |||
Jinočany | 17.44 | 17.44 | |||
Rudná u Prahy | 17.47 | 17.47 | 4 | ||
Rudná zastávka | 17.49 | 17.49 | |||
Nučice | 17.52 | 17.52 | 2 | ||
Nučice zastávka | 17.55 | 17.55 | |||
Loděnice | 18.01 | 18.01 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 18.07 | 18.07 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Beroun | 18.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci