Os 19908 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 13.25 | 3A | |||
Praha-Hlubočepy | 13.29 | 13.29 | |||
Praha-Holyně | 13.33 | 13.33 | |||
Praha-Řeporyje | 13.38 | 13.38 | 2 | ||
Zbuzany | 13.41 | 13.41 | |||
Jinočany | 13.44 | 13.44 | |||
Rudná u Prahy | 13.47 | 13.47 | 3 | ||
Rudná zastávka | 13.49 | 13.49 | |||
Nučice | 13.52 | 13.52 | 2 | ||
Nučice zastávka | 13.55 | 13.55 | |||
Loděnice | 14.01 | 14.01 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 14.12 | 14.13 | 2 | ||
Beroun | 14.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci