Os 19906 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 10.47 | 3A | |||
Praha-Hlubočepy | 10.51 | 10.51 | |||
Praha-Holyně | 10.55 | 10.55 | |||
Praha-Řeporyje | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Zbuzany | 11.03 | 11.03 | |||
Jinočany | 11.05 | 11.05 | |||
Rudná u Prahy | 11.08 | 11.09 | 3 | ||
Rudná zastávka | 11.11 | 11.11 | |||
Nučice | 11.13 | 11.14 | 2 | ||
Nučice zastávka | 11.16 | 11.16 | |||
Loděnice | 11.22 | 11.23 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 11.28 | 11.29 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 11.34 | 11.34 | 2 | ||
Beroun | 11.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci