Os 19900 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 5.25 | 3A | |||
Praha-Hlubočepy | 5.29 | 5.29 | |||
Praha-Holyně | 5.33 | 5.33 | |||
Praha-Řeporyje | 5.37 | 5.40 | 2 | ||
Zbuzany | 5.43 | 5.43 | |||
Jinočany | 5.45 | 5.45 | |||
Rudná u Prahy | 5.48 | 5.49 | 4 | ||
Rudná zastávka | 5.51 | 5.51 | |||
Nučice | 5.53 | 5.54 | 2 | ||
Nučice zastávka | 5.56 | 5.56 | |||
Loděnice | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 6.14 | 6.15 | 2 | ||
Beroun | 6.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci