Sp 1845 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 9.03 | 4 | |||
Semonice | 9.05 | 9.05 | |||
Černožice | 9.07 | 9.08 | |||
Smiřice | 9.10 | 9.12 | 2 | ||
Lochenice | 9.16 | 9.16 | |||
Předměřice nad Labem | 9.18 | 9.19 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.24 | 9.28 | 3 | ||
Čeperka | 9.35 | 9.35 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9.50 | 9.51 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci