Os 18424 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 8.28 | 3 | |||
Vlásenice | 8.36 | 8.36 | |||
Nová Cerekev | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Leskovice | 8.45 | 8.45 | |||
Pacov | 8.52 | 8.53 | 3 | ||
Šimpach | 8.58 | 8.58 | |||
Obrataň | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Pořín | 9.09 | 9.09 | |||
Chýnov | 9.15 | 9.16 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 9.19 | 9.19 | |||
Smyslov | 9.22 | 9.22 | |||
Tábor | 9.29 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci