Sp 1793 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 15.41 | 3 | |||
Trutnov střed | 15.44 | 15.45 | 5 | ||
Suchovršice | 15.53 | 15.53 | |||
Velké Svatoňovice | 15.55 | 15.55 | |||
Malé Svatoňovice | 15.59 | 16.02 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 16.05 | 16.06 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 16.09 | 16.09 | |||
Červený Kostelec | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Olešnice | 16.16 | 16.17 | |||
Starkoč | 16.23 | 16.24 | 4 | ||
Česká Skalice | 16.30 | 16.32 | 2 | ||
Jaroměř | 16.43 | 16.44 | 4 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy