Os 17422 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horšovský Týn | 15.32 | 2 | |||
Mašovice | 15.36 | 15.36 | |||
Meclov | 15.39 | 15.39 | |||
Ohnišťovice | 15.42 | 15.42 | |||
Zámělíč | 15.45 | 15.45 | |||
Poběžovice | 15.48 | 16.08 | 4 | ||
Mutěnín | 16.16 | 16.16 | |||
Hostouň | 16.19 | 16.19 | 2 | ||
Svržno | 16.22 | 16.22 | |||
Újezd Svatého Kříže | 16.25 | 16.25 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci