Os 15012 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.39 | 1A | |||
Dvořisko | 8.42 | 8.42 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 8.45 | 8.45 | |||
Vysoké Mýto | 8.49 | 8.51 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 8.54 | 8.57 | 1 | ||
Džbánov | 9.02 | 9.02 | |||
Hrušová | 9.05 | 9.05 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 9.07 | 9.08 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 9.11 | 9.11 | |||
Řídký | 9.15 | 9.15 | |||
Tržek | 9.17 | 9.17 | |||
Litomyšl-Nedošín | 9.21 | 9.21 | |||
Litomyšl zastávka | 9.24 | 9.24 | |||
Litomyšl | 9.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia