Vlak Os 20651 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třemešná ve Slezsku | 10.50 | ||||
Liptaň | 11.04 | 11.06 | 2 | ||
Dívčí Hrad | 11.15 | 11.16 | |||
Horní Povelice | 11.19 | 11.20 | |||
Amalín | 11.25 | 11.26 | |||
Slezské Rudoltice | 11.31 | 11.34 | 2 | ||
Koberno | 11.42 | 11.43 | |||
Bohušov | 11.50 | 11.52 | 2 | ||
Osoblaha | 12.02 | 2 |
jede v a od 21.VI. do 31.VIII. a 8., 31.V., 6., 13., 20.IX.;
; ; ; ; ( ) dopravce Slezské zemské dráhy, o.p.s.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce; podrobnosti o tarifu na www.osoblazsko.com; ; ( ) vlak veden historickou parní lokomotivou
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster