Os 8850 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 16.44 | 2 | |||
Praha-Klánovice | 16.48 | 16.48 | |||
Praha-Běchovice | 16.54 | 16.54 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 16.57 | 16.57 | |||
Praha-Kyje | 16.59 | 16.59 | |||
Praha-Libeň | 17.03 | 17.04 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.10 | 17.20 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.33 | 17.33 | |||
Praha-Radotín | 17.36 | 17.36 | 2 | ||
Černošice | 17.41 | 17.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.43 | 17.44 | |||
Všenory | 17.46 | 17.47 | |||
Dobřichovice | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Řevnice | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.56 | 17.56 | 2 | ||
Karlštejn | 18.00 | 18.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 18.04 | 18.05 | |||
Beroun | 18.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci