Os 8843 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.18 | 1A | |||
Srbsko | 15.22 | 15.23 | |||
Karlštejn | 15.26 | 15.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 15.30 | 15.30 | 1/4 | ||
Řevnice | 15.33 | 15.34 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 15.37 | 15.38 | 1/3 | ||
Všenory | 15.40 | 15.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.43 | 15.44 | |||
Černošice | 15.46 | 15.47 | |||
Praha-Radotín | 15.51 | 15.52 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 15.55 | 15.55 | |||
Praha-Smíchov | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci