Os 8829 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.48 | 1A | |||
Srbsko | 10.52 | 10.53 | |||
Karlštejn | 10.56 | 10.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 11.00 | 11.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 11.03 | 11.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 11.07 | 11.08 | 1/3 | ||
Všenory | 11.10 | 11.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.13 | 11.14 | |||
Černošice | 11.16 | 11.17 | |||
Praha-Radotín | 11.21 | 11.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 11.25 | 11.25 | |||
Praha-Smíchov | 11.31 | 11.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci