R 813 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + 3xBd264 + B249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.36 | II | |||
Šakvice | 16.58 | 16.59 | 4 | ||
Zaječí | 17.03 | 17.04 | 2/2 | ||
Podivín | 17.10 | 17.11 | 2/4 | ||
Břeclav | 17.21 | 17.28 | 1 | ||
Hodonín | 17.41 | 17.42 | 2/3 | ||
Moravský Písek | 17.53 | 17.55 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.02 | 18.04 | 1/3 | ||
Otrokovice | 18.13 | 18.15 | 1/3 | ||
Hulín | 18.23 | 18.25 | 1/2 | ||
Přerov | 18.35 | 18.37 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci