R 812 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + 3xBd264 + B249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.08 | ||||
Přerov | 9.22 | 9.24 | 3 | ||
Hulín | 9.34 | 9.35 | 3/3 | ||
Otrokovice | 9.43 | 9.45 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.55 | 9.56 | 2 | ||
Moravský Písek | 10.04 | 10.05 | 1/3 | ||
Hodonín | 10.16 | 10.17 | 3 | ||
Břeclav | 10.31 | 10.38 | 2 | ||
Podivín | 10.47 | 10.48 | 3 | ||
Zaječí | 10.54 | 10.55 | 3 | ||
Šakvice | 10.59 | 11.00 | 3/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.24 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci