Os 8013 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 18.25 | 4 | |||
Modlešovice | 18.29 | 18.29 | |||
Čejetice | 18.32 | 18.32 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 18.35 | 18.35 | |||
Ražice | 18.39 | 18.41 | 2 | ||
Heřmaň obec | 18.44 | 18.44 | |||
Skály | 18.47 | 18.47 | |||
Protivín | 18.51 | 18.52 | 3 | ||
Protivín zastávka | 18.54 | 18.54 | |||
Milenovice | 18.57 | 18.57 | |||
Číčenice | 19.00 | 19.03 | 3 | ||
Záblatíčko | 19.07 | 19.07 | |||
Dívčice | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Zbudov | 19.16 | 19.16 | |||
Zliv | 19.19 | 19.23 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 19.28 | 19.28 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 19.34 | 19.34 | |||
České Budějovice | 19.37 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci