Os 7721 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.15 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Hýskov | 11.22 | 11.23 | 2 | ||
Nižbor | 11.27 | 11.28 | 2 | ||
Žloukovice | 11.32 | 11.32 | |||
Račice nad Berounkou | 11.35 | 11.35 | |||
Zbečno | 11.39 | 11.40 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 11.43 | 11.43 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 11.49 | 11.49 | 2 | ||
Křivoklát | 11.52 | 11.52 | |||
Městečko u Křivoklátu | 11.55 | 11.55 | |||
Pustověty | 11.59 | 11.59 | |||
Lašovice | 12.02 | 12.03 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 12.06 | 12.06 | |||
Rakovník | 12.12 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci