Os 6610 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.57 | 3a | |||
Liberec-Horní Růžodol | 15.03 | 15.05 | 2 | ||
Ostašov | 15.08 | 15.08 | |||
Kryštofovo Údolí | 15.15 | 15.15 | |||
Novina | 15.17 | 15.17 | |||
Křižany | 15.21 | 15.25 | 1 | ||
Zdislava | 15.30 | 15.30 | |||
Rynoltice | 15.36 | 15.36 | 2 | ||
Lvová | 15.40 | 15.40 | |||
Jablonné v Podještědí | 15.44 | 15.44 | 2 | ||
Velký Valtinov | 15.49 | 15.49 | |||
Brniště | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Velký Grunov | 15.55 | 15.55 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 15.58 | 15.58 | |||
Mimoň | 16.01 | 16.02 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 16.09 | 16.09 | |||
Zákupy | 16.11 | 16.11 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 16.14 | 16.14 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.21 | 16.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 16.32 | 16.32 | |||
Stružnice | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Horní Police | 16.43 | 16.43 | 2 | ||
Žandov | 16.45 | 16.45 | |||
Starý Šachov | 16.47 | 16.47 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.57 | 16.58 | 4 | ||
Malá Veleň | 17.01 | 17.01 | |||
Březiny u Děčína | 17.04 | 17.04 | |||
Děčín východ | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci