R 607 „Bílina“ | |
Řazení vlaku: 362 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 8.16 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 8.28 | 8.29 | 3 | ||
Sokolov | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Chodov | 8.52 | 8.53 | 4 | ||
Karlovy Vary | 9.02 | 9.05 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 9.18 | 9.19 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 9.48 | 9.49 | 3 | ||
Chomutov | 9.58 | 10.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 10.02 | 10.03 | |||
Jirkov zastávka | 10.06 | 10.07 | |||
Most | 10.20 | 10.22 | 3 | ||
Bílina | 10.32 | 10.33 | 1 | ||
Duchcov | 10.39 | 10.40 | |||
Teplice v Čechách | 10.48 | 10.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.07 | 11.13 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci