Os 5621 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 2xBp282 + A151 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.03 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 5.06 | 5.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 5.09 | 5.10 | 2 | ||
Blešno | 5.14 | 5.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 5.18 | 5.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 5.23 | 5.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 5.27 | 5.34 | 5 | ||
Žďár nad Orlicí | 5.38 | 5.39 | |||
Borohrádek | 5.41 | 5.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Plchůvky | 5.50 | 5.51 | |||
Újezd u Chocně | 5.52 | 5.53 | 3 | ||
Choceň | 5.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster