Os 4221 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 13.35 | 4 | |||
Hrušky zastávka | 13.43 | 13.43 | |||
Moravská Nová Ves | 13.46 | 13.47 | 3 | ||
Lužice | 13.50 | 13.50 | 3 | ||
Hodonín | 13.54 | 13.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 13.59 | 14.00 | |||
Rohatec | 14.02 | 14.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 14.08 | 14.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 14.13 | 14.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 14.18 | 14.18 | |||
Nedakonice | 14.22 | 1/2 | |||
Kostelany nad Moravou | 14.25 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.28 | 14.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 14.34 | 1/3 | |||
Spytihněv | 14.37 | ||||
Napajedla | 14.40 | 1/2 | |||
Otrokovice | 14.44 | 14.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 14.50 | 2 | |||
Záhlinice | 14.54 | ||||
Hulín | 14.57 | 15.05 | 1/2 | ||
Břest | 15.08 | 15.08 | |||
Říkovice | 15.11 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 15.14 | 15.15 | |||
Přerov | 15.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci