Os 25828 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 19.31 | 3A | |||
Praha-Hlubočepy | 19.35 | 19.35 | |||
Praha-Holyně | 19.38 | 19.38 | |||
Praha-Řeporyje | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Zbuzany | 19.47 | 19.47 | |||
Rudná u Prahy | 19.52 | 19.52 | 3 | ||
Nučice | 19.57 | 19.58 | 2 | ||
Nučice zastávka | 20.00 | 20.00 | |||
Loděnice | 20.06 | 20.06 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 20.11 | 20.11 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 20.16 | 20.20 | 2 | ||
Beroun | 20.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci