Os 25823 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.28 | 3 | |||
Beroun-Závodí | 14.30 | 14.31 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 14.36 | 14.37 | 2 | ||
Loděnice | 14.43 | 14.44 | 2 | ||
Nučice zastávka | 14.50 | 14.50 | |||
Nučice | 14.53 | 15.00 | 2 | ||
Rudná u Prahy | 15.04 | 15.05 | 4 | ||
Zbuzany | 15.09 | 15.09 | |||
Praha-Řeporyje | 15.12 | 15.15 | 2 | ||
Praha-Holyně | 15.18 | 15.18 | |||
Praha-Hlubočepy | 15.22 | 15.22 | |||
Praha-Smíchov | 15.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci