Os 20049 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 21.58 | letohradské/1 | |||
Dolní Libchavy | 22.02 | 22.02 | |||
Černovír | 22.05 | 22.05 | |||
Lanšperk | 22.08 | 22.08 | 2 | ||
Hnátnice | 22.11 | 22.11 | |||
Dolní Dobrouč | 22.13 | 22.13 | |||
Letohrad | 22.18 | 22.31 | 4 | ||
Verměřovice | 22.36 | 22.36 | |||
Jablonné nad Orlicí | 22.40 | 22.40 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 22.42 | 22.42 | |||
Těchonín | 22.47 | 22.47 | |||
Mladkov | 22.51 | 22.51 | |||
Lichkov | 22.54 | 22.55 | 2/2 | ||
Dolní Lipka | 23.01 | 23.03 | 2 | ||
Králíky zastávka | 23.06 | 23.06 | |||
Králíky | 23.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci