Os 20006 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Králíky | 14.01 | 2 | |||
Králíky zastávka | 14.03 | 14.03 | |||
Dolní Lipka | 14.07 | 14.09 | 2 | ||
Lichkov | 14.15 | 14.16 | 2/3 | ||
Mladkov | 14.19 | 14.19 | |||
Těchonín | 14.23 | 14.24 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | 14.29 | 14.29 | |||
Jablonné nad Orlicí | 14.31 | 14.32 | 1/2 | ||
Verměřovice | 14.36 | 14.36 | |||
Letohrad | 14.42 | 14.45 | 4 | ||
Dolní Dobrouč | 14.49 | 14.49 | |||
Hnátnice | 14.52 | 14.52 | |||
Lanšperk | 14.54 | 14.57 | 2 | ||
Černovír | 15.00 | 15.00 | |||
Dolní Libchavy | 15.03 | 15.03 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.08 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci