Sp 1865 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.02 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 14.15 | 14.18 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 14.25 | 14.32 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 14.36 | 14.37 | |||
Borohrádek | 14.39 | 14.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 14.45 | 14.50 | 1 | ||
Plchůvky | 14.53 | 14.53 | |||
Choceň | 15.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster