Sp 1864 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 12.57 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 13.02 | 13.03 | 3 | ||
Plchůvky | 13.05 | 13.05 | |||
Čermná nad Orlicí | 13.08 | 13.14 | 1 | ||
Borohrádek | 13.19 | 13.20 | |||
Žďár nad Orlicí | 13.22 | 13.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.28 | 13.36 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 13.43 | 13.47 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 13.54 | 13.54 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster