R 1251 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.10 | II | |||
Zliv | 17.22 | 17.24 | 1/2 | ||
Číčenice | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Protivín | 17.42 | 17.44 | 3 | ||
Písek | 17.56 | 17.58 | 3 | ||
Čížová | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Čimelice | 18.22 | 18.22 | 2 | ||
Mirovice | 18.29 | 18.29 | 2 | ||
Březnice | 18.38 | 18.39 | 1/2 | ||
Příbram | 18.58 | 19.01 | 2 | ||
Jince | 19.12 | 19.14 | 3 | ||
Lochovice | 19.22 | 19.24 | 3 | ||
Zdice | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Beroun | 19.41 | 19.42 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.19 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci