R 1248 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.45 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 9.52 | 9.53 | 3 | ||
Beroun | 10.21 | 10.22 | 2 | ||
Zdice | 10.29 | 10.30 | 3 | ||
Lochovice | 10.37 | 10.38 | 3 | ||
Jince | 10.46 | 10.47 | 3 | ||
Příbram | 10.58 | 10.59 | 3 | ||
Březnice | 11.17 | 11.18 | 1/3 | ||
Mirovice | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Čimelice | 11.33 | 11.34 | 2 | ||
Čížová | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Písek | 11.57 | 11.59 | 4 | ||
Protivín | 12.12 | 12.14 | 3 | ||
Číčenice | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Zliv | 12.31 | 12.32 | 2 | ||
České Budějovice | 12.44 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci