..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 8367 « předchozí | další » |
Trasa:
Havlíčkův Brod 16.05, Dobronín 16.24-16.25, Jihlava 16.37-16.47, Kostelec u Jihlavy 17.07-17.09, Horní Cerekev 17.27-17.36, Počátky-Žirovnice 17.58 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 3.7.2013 (Jan Máca) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Horní Cerekev - Počátky-Žirovnice jede v , nejede 23. – 30.XII., 31.III., 1., 8.V., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X. - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
841 [CZ-ČD]
Havlíčkův Brod - Horní Cerekev - Počátky-Žirovnice
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
841 [CZ-ČD]
Havlíčkův Brod - Jihlava
Jede v Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu