Os 8864 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.20 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 22.27 | 22.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 22.33 | 22.33 | |||
Praha-Radotín | 22.36 | 22.36 | 2 | ||
Černošice | 22.41 | 22.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.43 | 22.44 | |||
Všenory | 22.46 | 22.47 | |||
Dobřichovice | 22.48 | 22.49 | 2 | ||
Řevnice | 22.52 | 22.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 22.56 | 22.56 | 2 | ||
Karlštejn | 23.00 | 23.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 23.04 | 23.05 | |||
Beroun | 23.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci