Os 8810 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 5.46 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 5.50 | 5.50 | |||
Praha-Běchovice | 5.56 | 5.56 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 5.59 | 5.59 | |||
Praha-Kyje | 6.01 | 6.01 | |||
Praha-Libeň | 6.05 | 6.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 6.12 | 6.20 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 6.27 | 6.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 6.33 | 6.33 | |||
Praha-Radotín | 6.36 | 6.36 | 2 | ||
Černošice | 6.41 | 6.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.43 | 6.44 | |||
Všenory | 6.46 | 6.47 | |||
Dobřichovice | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Řevnice | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Karlštejn | 7.00 | 7.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 7.04 | 7.05 | |||
Beroun | 7.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci