Os 8379/8 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 19.15 | 3/4 | |||
Horní Cerekev | 20.52 | 3 | |||
Smyslov | 19.21 | 19.21 | |||
Švábov | 20.55 | 20.55 | |||
Dobronice u Chýnova | 19.24 | 19.24 | |||
Batelov | 20.59 | 21.00 | 3 | ||
Chýnov | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Dolní Cerekev | 21.06 | 21.06 | |||
Pořín | 19.35 | 19.35 | |||
Kostelec u Jihlavy | 21.09 | 21.10 | 4 | ||
Obrataň | 19.42 | 19.42 | 2 | ||
Dvorce | 21.14 | 21.14 | |||
Šimpach | 19.45 | 19.45 | |||
Rantířov | 21.18 | 21.19 | 2 | ||
Pacov | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 21.24 | 21.24 | |||
Leskovice | 19.59 | 19.59 | |||
Jihlava město | 21.26 | 21.27 | 2 | ||
Nová Cerekev | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Jihlava | 21.30 | 21.36 | 2 | ||
Jihlava-Bosch Diesel | 21.40 | ||||
Vlásenice | 20.08 | 20.08 | |||
Pelhřimov | 20.16 | 20.19 | 2 | ||
Rynárec | 20.22 | 20.22 | |||
Zajíčkov | 20.27 | 20.27 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 20.31 | 20.32 | 1 | ||
Nová Buková | 20.35 | 20.35 | |||
Hříběcí | 20.40 | 20.40 | |||
Horní Cerekev | 20.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci