R 826 „Pancíř“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 3xB249 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.15 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 11.22 | 11.23 | 3 | ||
Beroun | 11.51 | 11.52 | 2 | ||
Hořovice | 12.06 | 12.08 | 2 | ||
Kařez | 12.14 | 12.15 | |||
Rokycany | 12.27 | 12.30 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.50 | 13.02 | 1v | ||
Plzeň zastávka | 13.04 | 13.05 | |||
Dobřany | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 13.21 | 13.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 13.28 | 13.29 | 2 | ||
Lužany | 13.33 | 13.33 | |||
Borovy | 13.36 | 13.36 | |||
Švihov u Klatov | 13.43 | 13.43 | 2 | ||
Klatovy | 13.52 | 14.02 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 14.06 | 14.06 | |||
Janovice nad Úhlavou | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Nýrsko | 14.19 | 14.22 | 2 | ||
Dešenice | 14.27 | 14.27 | |||
Zelená Lhota | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 14.45 | 14.47 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 14.53 | 14.54 | |||
Špičák | 15.00 | 15.02 | 2 | ||
Železná Ruda město | 15.07 | 15.09 | 1 | ||
Železná Ruda centrum | 15.10 | 15.11 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 15.15 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci