Os 7807 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.32 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 12.36 | 12.36 | |||
Chrást u Plzně | 12.43 | 12.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 12.46 | 12.47 | |||
Ejpovice | 12.49 | 12.50 | |||
Klabava | 12.52 | 12.52 | |||
Rokycany | 12.56 | 12.58 | 3 | ||
Svojkovice | 13.02 | 13.02 | |||
Holoubkov | 13.05 | 13.06 | 2 | ||
Mýto | 13.08 | 13.09 | |||
Kařízek | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Kařez | 13.14 | 13.15 | |||
Cerhovice | 13.19 | 13.19 | |||
Hořovice | 13.23 | 13.24 | 2 | ||
Praskolesy | 13.27 | 13.28 | |||
Stašov | 13.30 | 13.31 | |||
Zdice | 13.34 | 13.34 | 3 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 13.37 | 13.37 | |||
Králův Dvůr | 13.39 | 13.40 | |||
Beroun | 13.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci